hizmetlerimiz

Billboard & Raket Tasarımı

Billboard, raket, dış ve iç mekan tüm çalışmalarınızda istediğiniz mesaj ve vurgu müşteri kitlenizin ile buluşmuş olacak

tıklayınız
Kurumsal Kimlik

Firmanızın vizyonunu, misyonunu, firmanızın hedefini, çizgileri taşıyan A’dan Z’ye tüm envanterlerini oluşturmaktayız

tıklayınız
Katalog Tasarımı

Audit and assurance is all about meticulous data analysis. Everything needs to be checked, double checked, and triple checked.

tıklayınız
İnsert Çalışması

This allows us to specialize in all dimensions of trades and stocks, because we have a specialist within the team for every scenario.

tıklayınız
Logo Tasarımı

We work with our clients and do a deep analysis of their business. We help prepare possible outcomes to different decisions.

tıklayınız
Kartvizit Çalışması

This stops companies from taking drastic measures like downsizing or closing down sites; those things happen only with no or bad financial projections.

tıklayınız
Ambalaj Tasarımı

We allow you to enter international waters without having to worry about making a mistake, as we use our international experience.

tıklayınız
Tanıtım Filmi

Execution is the single most important part of the whole process, poor execution can result in a lot of lost time and money.

tıklayınız
Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Firmamız ya da sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 Sunulan Hizmetlerimiz

Firmamız kurulduğu yıldan bu güne özellikle basılı ve dijital reklam alanında en kaliteli çözümleri sizlere sunmaktadır. Firmaların tanıtımı ve reklamları ile ürün ve hizmetlerin tanıtımı ile pazarlanması konusunda kullanılacak en başarılı yöntemleri firmamızın hizmetleri ile denemek mümkün olabilmektedir. Sizlere Kurumsal Ajans olarak sunduğumuz hizmetlerimiz dijital ve basalı alandaki ürünler için grafik tasarımları ve çeşitli pazarlama ve tanıtım ürünlerinin basımı olmaktadır. Tasarım konusunda en uzman ve yetenekli kişilerden oluşan kadromuz ile hedef kitleye uygun tasarımlar üretilmektedir. Katalog, insert ve benzeri ürünlerin oluşturulmasında oldukça önemli olan tasarım ve basım işlemleri konusunda en kaliteli işlemleri sunabilmekteyiz.

Firmamız her zaman sizlerin istek ve amaçlarını öncelikli olarak hedef belirlemektedir. Yapılacak tanıtım ve reklam konusunda ulaşmak istediğiniz kitle ve ürünleriniz ile hizmetlerinizin en iyi şekilde bu kitleye ulaşması konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Yapılacak kurumsal kimlik tasarımı firmaların kendileri için yapılacak tasarımlarda da öncelikli hedef bu olmaktadır. Her zaman hedef kitlenize en iyi şekilde hitap edebileceğiniz tasarımlar ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacağınız tasarımlar yapılmaktadır. Firmaların kendi tanıtımları yanında ürün ve hizmetlerinin tanıtımları konusunda da her türlü dijital ve basılı tasarım çözümleri firmamız tarafından sunulmaktadır. Konusunda uzman olan kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmeti profesyonel bir şekilde sunmaktayız.

Özellikle ürün ve hizmet tanıtımı ile pazarlanması konusunda kataloglar ve insertler oldukça önemlidir. Bu alanda ulaşılabilecek en güzel örnekler ve çeşitler firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Ayrıca sizlere özel yapılacak grafik tasarım konusunda da en başarılı hizmeti almanız mümkün olacaktır. Ürünleriniz ve hizmetleriniz için yapılacak broşür tasarımları ve basımları konusunda da en kaliteli çözümler firmamız tarafından sunulmaktadır. Ürünleriniz için ambalaj tasarımları ve basımı işlemleri konusunda en özgün ve size özel tasarımlar yine firmamız tarafından yapılmaktadır. Tamamen müşteri odaklı yapılan çalışmalarımızda sizlerin amacınıza ulaşmanız için gerekli olan tüm detaylara dikkat edilerek kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunulmaktadır.

hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?