iş ortaklarımız

Evkur AVM

Katalog ve İnsert Çalışmaları
Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır

Yön AVM

İnsert, Katalog, Logo, İç ve Dış Mekan Çalışmaları
YÖN AVM olarak kurulduğumuz günden bu yana %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek faaliyetlerimizi sürdürmüş ve sürdürmeye devam etmektedir.

Esme AVM

İnsert, katalog, kartvizit, Dış ve İç Mekan Baskı, Poster, Billboard, Raket Çalışması
Esme AVM, 1989 yılında faaliyetine başlamış, Türkiye’nin gelişen ekonomik süreçleriyle birlikte perakende mağazacılığın nabzını tutarak sektöründe daima büyüme gayreti içerisinde olmuş bir firmadır.

Hedef AVM

Katalog, İnsert, Logo, Kurumsal Kimlik, İç ve Dış Mekan Çalışmaları
Kuruluş tarihinden (04.02.2000) bu yana Hedefinde, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak olan Hedef AVM, her sene kaydettiği ilerleme ve açtığı Şubeler ile müşterilerine daha iyi bir hizmet kalitesi sunmayı hedeflemektedir.

EBG Concept

İnsert, Katalog, Kurumsal Kimlik, Logo, Broşür, İç ve Dış Mekan Çalışmaları
2015 yılında sadece dolap üretimi olarak kurulan firma, çok kısa sürede ev mobilyası adına herşeyi üretebilecek modern tesis haline dönüştürmüş, 2000 m2 kapalı alan (imalat)1000 m2 kapalı alan (depo) ve 35 çalışanı ile müşterilerine kusursuz mobilya deneyimini yaşatmak için vargücüyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Cagiz Mobilya

İnsert, Katalog, Kurumsal Kimlik, Kartvizit, Broşür
CAGİZ Grubu, Türkiye'nin yeni yüzü, yeni markası olma yolunda ilerleyen ve demonte mobilya, tekstil, ev gereçleri sektörlerinde hizmet vermektedir.

Truva Mobilya

İnsert, Katalog, Kartvizit, Logo
Truva Mobilya, 11 Yılı aşkın süredir iç mimari, tasarım ve uygulama alanlarındaki tecrübesiyle, kaliteli hizmet veren bir firmadır. Mobilya üretim alanında, sektörün en iyi firmaları arasında yerini almaktadır.

Levent Mobilya

İnsert, Katalog
Üretiminde rahatlık, konfor, şıklık ve işlevselliği ön planda tutan, kaliteden asla taviz vermeyen Levent Mobilya, geniş ürün yelpazesi, sınırsız renk ve model seçeneğiyle müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

Şirvan AVM

İnsert, Katalog
Şirvan AVM, çok katlı mağazacılıkta geliştirdiği yenilikler ve senetli alışverişe getirmiş olduğu kolaylıkla her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaktadır.<br />

On Off

İnsert çalışmaları
Güncelleniyor

Sembol Mobilya

Katalog, kurumsal kimlik, insert
Kendi üretim fabrikasına sahip olan Sembol Mobilya, hizmetine üretim montaj ve satış olmak üzere üç aşamada ayırmaktadır. Müşterilerinden aldığı destek ile daha iyi hizmet daha iyi ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Nazar Mobilya

İnsert, Katalog Çalışmaları
1995 yılından beri modern mobilya sektöründe önemli bir konuma sahip olan Nazar Mobilya, özgün koleksiyonları, kişiye özel tasarımları, şık ve göze hoş gelen dekorasyon ürünleri ile bir çok yaşam alanına değer katmış, müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

İstanbul AVM

İnsert Çalışmaları
Faaliyetine, 1984 yılında şahıs firması İSTANBUL HALI olarak başlamış ve halı sektöründe isim yapmış bir mağazacılık geçmişine sahip olan firmadır
İnsert, logo, kartvizit Çalışmaları
Mobilya üretimi yoluna “Zarafet Usta Ellerde Şekilleniyor” sloganı ile mobilya üretimi alanına giren Konak Mobilya, sektöründe hızlı yükselişe geçerek sektörde söz sahibi firmalar arasına girmiştir.

Tepe Post

Katalog Çalışmaları
Bilişim teknolojileri sektören uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet veren Tepe Post, kendi içinde geliştirmiş olduğu çözümler ile sektörde öncü firmalar arasında arasında yer almaktadır.

Aydınlar Koleji

Kartvizit, Katalog Çalışmaları
Beylikdüzü’nde yer alan Aydınlar Koleji, 6000 m2 den oluşan binasında toplam 7 kat bulunmaktadır. Anaokulu – İlkokul - Ortaokul öğrencilerimizin ayrı ayrı kullandıkları dış bahçelerimizde; hobi bahçesi, oyun parkı, basketbol, voleybol sahaları bulunmaktadır.<br />

Bilio

İnsert baskı hizmeti
2004 yılında faaliyetine başlayan fiyat karşılaştırma sitesi olan Bilio, Türkiye pazarında hızlı bir şekilde kendine yer bularak hızlı büyüme yaşayan firma 4,5 milyon ürünün karşılaştırmasını sağlamaktadır.

Fon Grup

Katalog, insert, kurumsal kimlik çalışmaları
Fon Grup, ticari faaliyetlerine 2001 yılında perakende mağazacılık yatırımları ile başlamış bir firmadır. Perakende sektöründe büyümenin önemine inanan Fon Grup, mağazacılık alanında hizmet noktalarını hızla arttırmış ve arttırmaya devam eden firmadır.

Sweet Life Center

Katalog, kurumsal kimlik çalışmaları
Lüx yaşam alanları sloganıyla hizmet veren yapı firması, birçok eşsiz ve benzersiz projeye imza amıştır.

Lezafet Steak House

Katalog, insert çalışmaları, kartvizit, logo, kurumsal kimlik çalışmaları
Lezâfet’te âfiyetle yiyeceğiniz etler, Fonem’im Afyonkarahisar’daki çiftliklerinde, doğal şartlar altında yetiştirilen hayvanlardan temin edilmektedir. Hayvanların beslenmeleri katkısız besi yemleri ve organik besinlerle sağlanmaktadır.

Seyhanlar

İnsert çalışmaları
Güncelleniyor

Myshop

İnsert çalışmaları
Güncelleniyor

Efor

İnsert çalışmaları
Güncelleniyor

Biçen

İnsert çalışmaları
Güncelleniyor
Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Firmamız ya da sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bizleri tercih edenler arasında yerinizi almak ister misiniz?