İnsert Nedir, İnsert Çalışmaları Neden Yaptırılmalıdır?

Bu yazımızda Kurumsal Ajans olarak; insertin tanımını, insertin sezonsal dönemlerdeki etkili ve güçlü rolünü, baskı makineleri ve kağıt kalitelerinden, basılacak olan insertin ölçüsü gibi konuları ele alarak bilgilendirici bir yazı hazırlamaya çalıştık. İnsert hakkında tüm bilgiyi bu yazımızdan okuyacağınız gibi, bizlere 0212 438 58 58 numaradan arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Günümüzdeki en etkili reklam yöntemlerinden olan insert, tam olarak ne olduğunu, hangi amaçlarda kullanıldığını Kurumsal Ajans bünyesinde en kaliteli örneklerle yanıt vermiş olacağız. Birçok firma en klasik yöntemlerden teknolojik unsurlara kadar birçok araç kullanarak reklam verme yoluna gitmektedir. Çünkü firmaların müşteri ağını genişletmek, daha geniş bir kitleye hitap etmek, satış rakamlarını artırmak için başvuracakları yöntemlerin başında reklam gelmektedir. Reklam argümanları olarak görsel ve yazılı basın tercih edilmekle birlikte teknolojik bir takım kolaylıklardan da faydalanmak gerekiyor. Bunların başında gelen insört dediğimiz reklam uygulaması, hem pratik hem de oldukça uygun rakamlarla sunulduğundan dolayı birçok firmanın tercih ettiği bir çözüm yöntemi olarak ön plana çıkıyor.

İnsert Baskı İle Sezonsal Fırsatları Kaçırmayın!

Kurumumuz tarafından da en kaliteli teknolojilerle hazırlanmakta olan insert aslında broşür olarak bilinen geniş yapılı bir reklam aracıdır. Özellikle perakende firmalarının tercih etmiş olduğu insert dediğimiz uygulama en sıcak bilgilerin aktarılmasına imkân tanıyan yazılı ve görsel unsurlardan oluşan bir tanıtım enstrümanıdır. İnserti diğer reklam araçlarının önüne geçiren en önemli özellik ise haftalık veya genellikle 15 günde bir olarak yayınlanması ve tüketiciye çok kolay bir şekilde ulaştırılmasıdır.

Çeşitli insert konseptlerinde genellikle firmalar sunmuş oldukları indirimleri ve kampanyaları ön plana çıkartmaktadırlar. Son derece renkli görsellerle tasarlanmakta olan insertler tüketicinin dikkatini çeken kaliteli grafik yöntemleri ile de son derece etkili bir reklam aracına dönüşmektedir. İnsert araçlarıyla firmalar indirimlerini, kampanyaları, bu kampanyaların ne kadar süreceğini, indirimdeki ürünlerin fiyatlarını çok çeşitli şekillerde tüketiciye sunma fırsatına erişmektedirler.

İnserti etkili bir reklam aracına dönüştüren unsur ise haftalık veya 15 günlük aralıklarla güncellenmesidir. Bu şekilde tüketici sürekli olarak firma hakkında bilgi sahibi olarak indirimlerini ve kampanyalarını da yakından takip etme fırsatına erişecektir. İnsert nedir diye merak eden firmalar kurumunuzda iletişime geçerek en kaliteli baskı, renk ve grafik tasarımlar ile üretilen insert örneklerine göz attıklarında aradıkları cevabı bulmuş olacaklardır.

Yüksek Kaliteli Baskı ve Renkler Çözümleri

Kurumsal Ajans olarak bütün hizmetlerimizde heidelberg makinalar ve Condat kağıtlar ile en kaliteli baskı tekniklerini kullanarak yüz güldürücü sonuçlara imza atmaktayız. Özellikle insert baskı tekniklerinde son derece modern uygulamalar kullanılarak en kaliteli görseller ve renk canlılığı elde edilmektedir. Çünkü firmaların müşteriye yani tüketiciye hitap edebilmesi için dikkat çekici canlılıkta renkler barındırması gerekir. Ayrıca inserti avantajlı bir reklam aracına dönüştüren unsurların başında da kullanılan kâğıt kalitesi gelmektedir. Ekonomik olarak oldukça ciddi rakamlara mal edilen insertler 52 Gr çok ince kağıtlara basılmakla birlikte 90 Gr ve üzeri kağıtlara kaliteden taviz verilmeden en nitelikli teknolojik baskı aletleri ile baskı süreci tamamlanmaktadır.

Kaç Tür Kağıt Ölçülerinde İnsert Baskısı İşlemi Yapılmakta?

Bu sayede görseller açısından son derece nitelikli olan insert reklamları maliyet noktasında da kurumlara ve firmalara ekonomik çözümler sunmaktadır. Tasarım olarak da çok farklı şekillere bürünebilen insertler; A5, A4, A3, müşterinin özel istekleri doğrultusunda 23X33 Cm gibi diğer sayfa formatında da üretilmektedir. Talepte bulunan firmanın istekleri göz önüne bulundurularak grafikerlerimiz tarafından istenen çok farklı konseptler oluşturmak bizim için son derece kolaydır.

Talep edildiğinde günlük olarak da basılabilen insertler dağıtım noktasında da kuryelerden faydalanılabilen bir reklam aracıdır. Adressiz dağıtım şekli ile kuryelerin istenen lokasyonlarda dağıtım yapabildiği insertler aynı zamanda abonelik yöntemi ile gazeteler ve dergiler içerisinde de dağıtılabilmektedir. Hacimce küçük oldukları için çok fazla ağırlık oluşturmadıklarından dolayı gazete içlerine kolayca konulabilmektedir. Böylece en etkili birebir reklam aracına dönüşen insert firmaların ekran yüzü haline gelmektedir. Özellikle market gibi sürekli olarak stokların güncellendiği, fiyat çizelgelerinin yenilendiği kurumlarda alışveriş sırasında kasalarda da sunulabilmektedir.

En ekonomik İnsört Çözümleri

Reklama harcanan para hiçbir zaman yüksek değildir mantığı ile hareket etmekte olan şirketlerin taleplerine en ekonomik şekillerde çözüm bulmaya çalışmaktayız. Bu konuda renk ve kâğıt kalitesinden taviz vermeden en modern uygulamalarla dünya standartlarında insört türleri hazırlayarak müşterilerimize hitap etmekteyiz. Kurumsal Ajans olarak en küçük perakende firmalarında dev holdinglere kadar çok geniş bir müşteri yelpazesi ile her geçen gün kalitemizi artırıyoruz. Bu noktada çok farklı çözümler üretebilen firmamız kalitesi ile hazırlanan insört türlerinde beklediğiniz tüm ayrıcalıklara ulaşabileceksiniz. En kaliteli görsellerle tasarlanmakta olan insertler vasıtasıyla direkt olarak hedef kitleniz olan müşterilere hitap edip yüksek satış rakamlarına ulaşmak kesinlikle hayal olmayacaktır.Bir Cevap Yazın